trade.3xforum.ro
TRADE cu invitatii pe Trackere Romanesti si Straine, si nu numai.
Lista Forumurilor Pe Tematici
trade.3xforum.ro | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TRADE.3XFORUM.RO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
roxigirl85
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
30 - 46 ani
trade.3xforum.ro / DIVERSE / recomandari trakere Moderat de Kratos, jessey, yoda
Autor
Mesaj Pagini: 1
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
salut as vrea sa-mi recomandati si mie niste trakere care au optiunea seedpoints
am net de la click net si up e ff mic
pls help


_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
jessey
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165


pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
nu are seedpoint
potzi cumpara upload atata


_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
jessey
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165
Incearca hgzone...eu acolo fac cel mai repede puncte bonus,le faci usor....

pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
am cont si stiu ...ms mult am pe toate trakerele de mai sus.... daca mai afli alte trakere te rog sa postezi aici ms   

nu imi place pe iptorrents se fac greu seedpoints (

Modificat de vyrgy (acum 17 ani)


_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
k11n
Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
Tu ai vrea acum sa se faca singure ? eu am pe IPT cont de 11 zile si UITe:

Welcome back, *******  [logout]  [ Invite Someone - You Have: [3] Left ] [ My Bookmarks ]
  Ratio: 9.625    Uploaded:127.33 GB   Downloaded:13.23 GB    Active Torrents:    12  0  Bonus Points: 188.4


pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
bha baiatule tu ce net ai ???? am netu varza up e de 50kb/s

_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
k11n
Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
nici nu stiu ce ISP am ) ... uploadez cu 700 kb/s si down cu 750 kb/s ... e foarte putin (  

pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
no vezi ai cat de cat netu...yo downloadez cu 800 kb/s si up cu 50 kb/s am net de la click netu ala infect  

_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
cer
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 211
am avut si eu de la Clickmelc....si este de-a dreptul varza

pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266

cer a scris:

am avut si eu de la Clickmelc....si este de-a dreptul varza



Clickmelc
    hai cai tare 
oricum din vara mil schimb :P


_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la