trade.3xforum.ro
TRADE cu invitatii pe Trackere Romanesti si Straine, si nu numai.
Lista Forumurilor Pe Tematici
trade.3xforum.ro | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TRADE.3XFORUM.RO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
BrianaS Profile
Femeie
23 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 57 ani
trade.3xforum.ro / TRADE (SCHIMBURI DE INVITATII SI CONTURI) / Dau ... Moderat de Kratos, jessey, yoda
Autor
Mesaj Pagini: 1
k11n
Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
Dau : -cont TL ( cont de 2 zile )
         -4 invitatii IPT ( daca mai astepti 10 zile , voi avea 8 )
         -cont TB.net ( buffer destul de mare )
         


Astept oferte ! ( daca ne intelegem pot oferii dovezi ca am )!


pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
tias putea oferi pt TL cont czone sau Demonoid

_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
k11n
Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
prea mici ... altcineva/ altceva ?

pus acum 17 ani
   
jessey
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165
Ce vrei la schimb pentru TL?

pus acum 17 ani
   
k11n
Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
Trackere de acelasi level cu TL ( level 3 ) ... cautati pe google


In caza ca dau acest cont , cunosc un baiat care are 3 invitatii si le da pe 10 euro cosmote ....


CIne e interesat PM me ... !

Modificat de k11n (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
vrei pe bitgamer ??

_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
stingue
New Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
cine are invitatii iplay,torrentleech.torrent-damage,revolutiontt dau invitatii filelist si pe orice trakere

NU SE LASA ID-UL DECAT PENTRU A PRIMII INVITATII...CITESTE REGULILE>BAN 3 ZILE


pus acum 17 ani
   
k11n
Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
poi ... as vrea REVTT + Iplay de ex pe TL ... sau nuj ... hai cu oferte mai consistente

pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
nu e prea convenabil ...2 trakere mari pe TL..o fii TL bun da nici sa dai 2 trakere mai ales revtt si iplay
nu cred ca cnva itzi va da


_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
andreiutz
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 249
lool revtt da i mare....dar cand va aud de iplay ca i mare....i cel mai mare pacat...cum d*** sa zici ca iplay i mare mah...pffoai

pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
totusi se face greu rost de cont sau invitatie pe iplay...yo nu as da cele 2 trakere pe TL

_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
k11n
Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
)))) ROFLLLLL ... REVTT mai mare ca TL :O:O:O ))))))) ba baietzi taceti d*** ... dupa ce k nu aveti conturi pe TL va bagati in seama ... revTT nu se compara cu TL

pus acum 17 ani
   
vyrgy
Gold Member

Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
bha baiatule cn a zis ca revtt e mai mare ca TL...am zis ca e mare..nu am facut comparatie intre revtt si TL

_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
hack33
Bronze Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 86
k11n RevTT se apropie de acceasi calitate ca si TL.
Iti dau cont pe hdfrench si Bitshock sau Bitsoup pentru TL. Daca vrei altceva da-mi un PM cu id-ul tau

Modificat de hack33 (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
k11n
Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
nu se apropie deloc . am cont pe ambele si TL , il face pe revtt si la leecheri , si la seederi , si la uploaderi , si la pre , si la numarul userilor ... mai trebuie spus ceva ? App , ca tot veni vb de revtt , voua nu vi se pare ca seamana foarte mult cu filelist ? ( ma refer la forum  la formatul profilului , si mai multe ) Intreb asta , ca ma tot gandeam care este sursa designului filelistului !


hack33 , nu fac trade cu tine ca te tradeaza numele ! :rofl: Glumeam ... prea mici , altceva ?

Modificat de k11n (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
hack33
Bronze Member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 86
Am facut rost pe TL

Modificat de hack33 (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la