trade.3xforum.ro
TRADE cu invitatii pe Trackere Romanesti si Straine, si nu numai.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
trade.3xforum.ro | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TRADE.3XFORUM.RO
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: BrianaS Profile
 | Femeie 23 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 57 ani |
|
|
k11n
Member
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
|
|
Dau : -cont TL ( cont de 2 zile ) -4 invitatii IPT ( daca mai astepti 10 zile , voi avea 8 ) -cont TB.net ( buffer destul de mare )
Astept oferte ! ( daca ne intelegem pot oferii dovezi ca am )!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
vyrgy
Gold Member
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
k11n
Member
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
|
|
prea mici ... altcineva/ altceva ?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
jessey
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165
|
|
Ce vrei la schimb pentru TL?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
k11n
Member
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
|
|
Trackere de acelasi level cu TL ( level 3 ) ... cautati pe google 
In caza ca dau acest cont , cunosc un baiat care are 3 invitatii si le da pe 10 euro cosmote ....
CIne e interesat PM me ... !
Modificat de k11n (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
vyrgy
Gold Member
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
stingue
New Member
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
|
|
cine are invitatii iplay,torrentleech.torrent-damage,revolutiontt dau invitatii filelist si pe orice trakere
NU SE LASA ID-UL DECAT PENTRU A PRIMII INVITATII...CITESTE REGULILE>BAN 3 ZILE
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
k11n
Member
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
|
|
poi ... as vrea REVTT + Iplay de ex pe TL ... sau nuj ... hai cu oferte mai consistente
|
|
| pus acum 17 ani |
|
vyrgy
Gold Member
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
|
|
nu e prea convenabil ...2 trakere mari pe TL..o fii TL bun da nici sa dai 2 trakere mai ales revtt si iplay nu cred ca cnva itzi va da 
_______________________________________ Cititi regulile inainte sa postati
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
andreiutz
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 249
|
|
lool revtt da i mare....dar cand va aud de iplay ca i mare....i cel mai mare pacat...cum d*** sa zici ca iplay i mare mah...pffoai 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
vyrgy
Gold Member
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
vyrgy
Gold Member
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
|
|
bha baiatule cn a zis ca revtt e mai mare ca TL...am zis ca e mare..nu am facut comparatie intre revtt si TL
_______________________________________ Cititi regulile inainte sa postati
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
hack33
Bronze Member
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 86
|
|
k11n RevTT se apropie de acceasi calitate ca si TL. Iti dau cont pe hdfrench si Bitshock sau Bitsoup pentru TL. Daca vrei altceva da-mi un PM cu id-ul tau
Modificat de hack33 (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
k11n
Member
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 31
|
|
nu se apropie deloc . am cont pe ambele si TL , il face pe revtt si la leecheri , si la seederi , si la uploaderi , si la pre , si la numarul userilor ... mai trebuie spus ceva ? App , ca tot veni vb de revtt , voua nu vi se pare ca seamana foarte mult cu filelist ? ( ma refer la forum la formatul profilului , si mai multe ) Intreb asta , ca ma tot gandeam care este sursa designului filelistului !
hack33 , nu fac trade cu tine ca te tradeaza numele ! :rofl: Glumeam ... prea mici , altceva ?
Modificat de k11n (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
hack33
Bronze Member
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 86
|
|
Am facut rost pe TL
Modificat de hack33 (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|