trade.3xforum.ro
TRADE cu invitatii pe Trackere Romanesti si Straine, si nu numai.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
trade.3xforum.ro | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TRADE.3XFORUM.RO
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil swiss_virginia
 | Femeie 25 ani Cluj cauta Barbat 27 - 54 ani |
|
|
ADMIN
ADMINISTRATOR
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
|
|
ADMIN a scris:
1. zizu_yooo @ yahoo.com 2. onel_ionel97 bzd_pa1997 @yahoo.com 3. radio.ghost91 4. bzdus 5. 1On33 6. boss_ionel15 7. cris marco gabitza_44_yo @yahoo.com 8. xtreme_emi @yahoo.com 9. thebest_madalin @ yahoo.com |
TheTrader a scris:
zizu_yooo am luat si eu teapa cu 5 euro de la ala cu czone |
day_zidane17 a scris:
si astea is tepari id bulgariu.gavril si snap_kobcrew aveti grija |
day_zidane17 a scris:
id este legendaru_negru mia dat teapa la shadowtorent faza era sami deie peg si iam dat username si parola si zicea ca nu mere si la mine mergea si dupaia am zis sa dau recover si a mers sa dau recover si iam dat noua parola si mam putut loga cu noua parola si el a zis ca la el nu mere si am zis sa dai eu logout ca ppoate deaia nu mere si cand am incercat sa intru teapa na mers si am incercat sa dau recover si zicea ca emailu nu este in gasit si el zice ca na schimbat nimic si am mai incercat sa ma loghez inca odata si zicea ca parola gresita deci rezulta ca contu exista si a schimbat parola si username avezi grija lume  |
ADMIN a scris:
day_zidane17 a scris:
si astea is tepari id bulgariu.gavril si snap_kobcrew aveti grija |
Confirma cineva cele spuse de day_zidane17 in legatura cu emailul snap_kobcrew @yahoo.com intreb deoarece cu acest email a fost inregistrat contul "cer" la noi pe forum.. |
florin99 a scris:
da am vazut ca snap_kobcrew este tzepar iam dat cont iplay pt scenelife i-am dat primu datele a trcut o ora si nu mi-a dat nimic asa ca i-am dat recover si dupaia el a zis de mn ca sunt tzepar!!!!e un mare tzepar!!! |
day_zidane17 a scris:
a florin99 u zici de mine cas tepar sau ?  |
_______________________________________ Cititi regulile inainte sa postati
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
ADMIN
ADMINISTRATOR
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kratos
Moderator
 Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
|
|
din ce am citit si pe alt forum . unii zic ca nu e tzepar ..altii zic pe dos EU unul cred ca pe unii i-a tzepuit pe altii nu ...ca altfel nu`mi dau seama .
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
ADMIN
ADMINISTRATOR
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
|
|
Intreb ca am banat un user dupa niste vorbe spuse de el, am intrebat ca am citit si eu acelasi lucru cum ai zis si tu : "pe unii i-a tzepuit pe altii nu"
_______________________________________ Cititi regulile inainte sa postati
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kratos
Moderator
 Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
|
|
Daca nimeni de aici nu poate confirma ca a luat tzeapa de la el ...atunci e in regula. In caz de apare cineva -> 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kratos
Moderator
 Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
|
|
el te acuza pe tine..tu il acuzi pe el pana nu demonstreaza vreun user ca a fost tepuit de el sau de tine . nu bagam mana'n foc de nevinovatie niciunuia . 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
ADMIN
ADMINISTRATOR
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
|
|
alexander sau marinica mail-uri - maryan_marynica @yahoo.com - maryan_vogue @yahoo.com
GOMI a scris:
0748822024 <-- telefonul teparului.. |
_______________________________________ Cititi regulile inainte sa postati
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
alinboss
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 10
|
|
mai e unu vancica.best @yahoo.com iam dat torrentleech pentru scenelife si nu mia dat scenelife va arat screenshot 1]http://shareimage.eu/images/oiq7skhqhk4kkm9atrmh.jpg 2]http://shareimage.eu/images/bv7al84rihwif2huhvv9.jpg 3]http://shareimage.eu/images/k6qzo04m5pcsnwpcnyu5.jpg
Modificat de alinboss (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
jessey
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165
|
|
alinboss a scris:
mai e unu vancica.best @yahoo.com iam dat torrentleech pentru scenelife si nu mia dat scenelife va arat screenshot 1]http://shareimage.eu/images/oiq7skhqhk4kkm9atrmh.jpg 2]http://shareimage.eu/images/bv7al84rihwif2huhvv9.jpg 3]http://shareimage.eu/images/k6qzo04m5pcsnwpcnyu5.jpg |
Nu merg linkuri-le puse pune alte linkuri
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kratos
Moderator
 Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
|
|
normal ca merg . lol 2 sunt facute cand arata invitatia ca a fost trimisa...iar a 3'a ..discutia lor pe mess
|
|
| pus acum 17 ani |
|
jessey
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165
|
|
sentyno a scris:
normal ca merg . lol 2 sunt facute cand arata invitatia ca a fost trimisa...iar a 3'a ..discutia lor pe mess |
La mine nu stiu de ce nu merg...cand intru imi spune "EROR 404 FILE NOT FOUND"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kratos
Moderator
 Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
|
|
uite poate asa iti merge . Dai click aici ( asta e primul link ) Link`ul nr doi
|
|
| pus acum 17 ani |
|
jessey
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165
|
|
sentyno a scris:
uite poate asa iti merge . Dai click aici ( asta e primul link ) Link`ul nr doi Link`ul nr [url=http://shareimage.eu/images/k6qzo04m5pcsnwpcnyu5.jpg ]trei/[url] |
tot nu imi merge... oricum nu conteaza...il cred ca ia dat tzeapa
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kratos
Moderator
 Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
|
|
Hmm ori folosesti Avg anti-virus, jessey ? Chipurile pe vancica il cheama vasile Oricum mail`ul il redenumesti in doi timpi
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
ADMIN
ADMINISTRATOR
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
|
|
Baieti voi ati vazut cine e alinboss???? Uitati-va in convorbirea de pe mess...florin99 cfr.cluj_campioana @yahoo.com sau alexinho80 alexcfrcluj @yahoo.com...un tepar mai vechi.... asa ca ban...
_______________________________________ Cititi regulile inainte sa postati
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kratos
Moderator
 Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
|
|
hmm inseamna ca ori vancica nu e tzepar..ori hot vs hot
|
|
| pus acum 17 ani |
|
jessey
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165
|
|
Cred ca (alexinho80,florin99,alinboss) are ip routabil...asha ca degeaba ii dam ban...poate sa isi faca oricand alt cont  Cine ia scos banu pe florin99?...nu mai avea ban!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kratos
Moderator
 Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
|
|
florin99 e banat de tine pana in 2109 .
|
|
| pus acum 17 ani |
|
jessey
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165
|
|
sentyno a scris:
florin99 e banat de tine pana in 2109 . |
Da,l-am banat eu iar,dar era scos de la ban...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
ADMIN
ADMINISTRATOR
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
|
|
jessey a scris:
Cred ca (alexinho80,florin99,alinboss) are ip routabil...asha ca degeaba ii dam ban...poate sa isi faca oricand alt cont  Cine ia scos banu pe florin99?...nu mai avea ban! |
Ase e, are IP dinamic...
jessey a scris:
sentyno a scris:
florin99 e banat de tine pana in 2109 . |
Da,l-am banat eu iar,dar era scos de la ban... |
Eu l-am scos din gresala....
_______________________________________ Cititi regulile inainte sa postati
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kratos
Moderator
 Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
|
|
Nu`i nimic cu 2 post`uri ca precendentul l`ai facut pe 9.05  Cu acesti useri ai luat legatura pe acest forum ? Ps : Nu uita de fiecare data sa faci cate 1 SS sau 2 la ce vorbiti 
|
|
| pus acum 17 ani |
|