trade.3xforum.ro
TRADE cu invitatii pe Trackere Romanesti si Straine, si nu numai.
Lista Forumurilor Pe Tematici
trade.3xforum.ro | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TRADE.3XFORUM.RO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil swiss_virginia
Femeie
25 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 54 ani
trade.3xforum.ro / RECLAMATII / Tzepari (mail-uri si username-uri) Moderat de Kratos, jessey, yoda
Autor
Mesaj Pagini: 1
ADMIN
ADMINISTRATOR

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291

ADMIN a scris:

1. zizu_yooo @ yahoo.com
2. onel_ionel97       bzd_pa1997 @yahoo.com
3. radio.ghost91
4. bzdus
5. 1On33
6. boss_ionel15
7. cris marco      gabitza_44_yo @yahoo.com
8. xtreme_emi @yahoo.com
9. thebest_madalin @ yahoo.com





TheTrader a scris:

zizu_yooo am luat si eu teapa cu 5 euro de la ala cu czone





day_zidane17 a scris:

si astea is tepari  id bulgariu.gavril si snap_kobcrew aveti grija





day_zidane17 a scris:

id este legendaru_negru mia dat teapa la shadowtorent  faza era sami deie peg  si iam dat username si parola si zicea ca nu mere si la mine mergea si dupaia am zis sa dau recover si  a  mers sa dau recover si iam dat noua parola si mam putut loga cu noua parola si el a zis ca la el nu mere si am zis sa dai eu logout ca ppoate deaia nu mere  si  cand am incercat sa intru teapa na mers si am incercat sa dau recover si zicea ca emailu nu este in gasit  si el zice ca na schimbat nimic si am mai incercat sa ma loghez inca odata  si zicea ca parola gresita deci rezulta ca contu exista si a schimbat parola si username avezi grija lume





ADMIN a scris:


day_zidane17 a scris:

si astea is tepari  id bulgariu.gavril si snap_kobcrew aveti grija


Confirma cineva cele spuse de day_zidane17 in legatura cu emailul snap_kobcrew @yahoo.com intreb deoarece cu acest email a fost inregistrat contul "cer" la noi pe forum..





florin99 a scris:

da am vazut ca  snap_kobcrew este tzepar iam dat cont iplay pt scenelife i-am dat primu datele a trcut o ora si nu mi-a dat nimic asa ca i-am dat recover si dupaia el a zis de mn ca sunt tzepar!!!!e un mare tzepar!!!





day_zidane17 a scris:

a florin99 u zici de mine cas tepar  sau ?


_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
ADMIN
ADMINISTRATOR

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
Vreau sa stiu si eu ce parere aveti despre day_zidane17

_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
din ce am citit si pe alt forum . unii zic ca nu e tzepar  ..altii zic pe dos
EU unul cred ca pe unii i-a tzepuit pe altii nu ...ca altfel nu`mi dau seama .


pus acum 17 ani
   
ADMIN
ADMINISTRATOR

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
Intreb ca am banat un user dupa niste vorbe spuse de el, am intrebat ca am citit si eu acelasi lucru cum ai zis si tu : "pe unii i-a tzepuit pe altii nu"

_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
Daca nimeni de aici nu poate confirma ca a luat tzeapa de la el ...atunci e in regula. In caz de apare cineva ->

pus acum 17 ani
   
cer
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 211
eu am luat teapa de la day_zidane!!  
era vorba sa imi dea iplay si sa ii dau scl
dar el tot schimba mailu la iplay ca sa nu il pot schimba eu  
si el daia ma face tzepar pe mn si pe multi altii ca nu a reusit el sa ne dea tzeapa!!      
pe langa toate astea mai este si colectionar!  are vreo 5 conturi pe iplay         
SA NU FACETI SCHIMBURI CU EL!!!!!  


pus acum 17 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
el te acuza pe tine..tu il acuzi pe el    
pana nu demonstreaza vreun user ca a fost tepuit de el sau de tine . nu bagam mana'n foc de nevinovatie niciunuia .    


pus acum 17 ani
   
ADMIN
ADMINISTRATOR

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
alexander sau marinica
mail-uri - maryan_marynica @yahoo.com
             - maryan_vogue @yahoo.com


GOMI a scris:

0748822024 <-- telefonul teparului..


_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
alinboss
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 10
mai e unu vancica.best @yahoo.com iam dat torrentleech pentru scenelife si nu mia dat scenelife va arat screenshot
1]http://shareimage.eu/images/oiq7skhqhk4kkm9atrmh.jpg
2]http://shareimage.eu/images/bv7al84rihwif2huhvv9.jpg
3]http://shareimage.eu/images/k6qzo04m5pcsnwpcnyu5.jpg

Modificat de alinboss (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
jessey
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165

alinboss a scris:

mai e unu vancica.best @yahoo.com iam dat torrentleech pentru scenelife si nu mia dat scenelife va arat screenshot
1]http://shareimage.eu/images/oiq7skhqhk4kkm9atrmh.jpg
2]http://shareimage.eu/images/bv7al84rihwif2huhvv9.jpg
3]http://shareimage.eu/images/k6qzo04m5pcsnwpcnyu5.jpg



Nu merg linkuri-le puse pune alte linkuri


pus acum 17 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
normal ca merg . lol
2 sunt facute cand arata invitatia ca a fost trimisa...iar a 3'a ..discutia lor pe mess


pus acum 17 ani
   
jessey
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165

sentyno a scris:

normal ca merg . lol
2 sunt facute cand arata invitatia ca a fost trimisa...iar a 3'a ..discutia lor pe mess


La mine nu stiu de ce nu merg...cand intru imi spune "EROR 404 FILE NOT FOUND"


pus acum 17 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
uite poate asa iti merge . Dai click aici ( asta e primul link )
Link`ul nr doi


pus acum 17 ani
   
jessey
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165

sentyno a scris:

uite poate asa iti merge . Dai click aici ( asta e primul link )
Link`ul nr doi
Link`ul nr [url=http://shareimage.eu/images/k6qzo04m5pcsnwpcnyu5.jpg ]trei/[url]



tot nu imi merge...
oricum nu conteaza...il cred ca ia dat tzeapa


pus acum 17 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
Hmm ori folosesti Avg anti-virus, jessey ?
Chipurile pe vancica il cheama vasile         
Oricum mail`ul il redenumesti in doi timpi


pus acum 17 ani
   
jessey
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165

sentyno a scris:

Hmm ori folosesti Avg anti-virus, jessey ?
Chipurile pe vancica il cheama vasile         
Oricum mail`ul il redenumesti in doi timpi



Folosesc Norton internet security 2008...I-am dat ban lui vancica...s-au primit deja 2 sesizari...de la alinboss si de la benzinladen


pus acum 17 ani
   
ADMIN
ADMINISTRATOR

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291
Baieti voi ati vazut cine e alinboss????
Uitati-va in convorbirea de pe mess...florin99 cfr.cluj_campioana @yahoo.com sau alexinho80 alexcfrcluj @yahoo.com...un tepar mai vechi.... asa ca ban...


_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
hmm inseamna ca ori vancica nu e tzepar..ori  hot vs hot

pus acum 17 ani
   
jessey
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165
Cred ca (alexinho80,florin99,alinboss) are ip routabil...asha ca degeaba ii dam ban...poate sa isi faca oricand alt cont
Cine ia scos banu pe florin99?...nu mai avea ban!


pus acum 17 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
florin99 e banat de tine pana in 2109 .

pus acum 17 ani
   
jessey
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 165

sentyno a scris:

florin99 e banat de tine pana in 2109 .



Da,l-am banat eu iar,dar era scos de la ban...


pus acum 17 ani
   
ADMIN
ADMINISTRATOR

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 291

jessey a scris:

Cred ca (alexinho80,florin99,alinboss) are ip routabil...asha ca degeaba ii dam ban...poate sa isi faca oricand alt cont
Cine ia scos banu pe florin99?...nu mai avea ban!



Ase e, are IP dinamic...



jessey a scris:


sentyno a scris:

florin99 e banat de tine pana in 2109 .



Da,l-am banat eu iar,dar era scos de la ban...



Eu l-am scos din gresala....


_______________________________________
Cititi regulile inainte sa postati

pus acum 17 ani
   
andreiutz
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 249
cu cris marco      gabitza_44_yo @yahoo.com    am avut si eu probleme ...so facut cu 2 euro...dupa ce iam trmis 2 euro nu mai mio dat inv iplay..si o iesit de pe mess    

pus acum 17 ani
   
andreiutz
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 249
am mai dat in ultimile 2 zile de niste tepari pacat ca nu am voie sa injur pe forum...dar iam injurat eu pe mess....va rog nu va mai credeti in tot felu de oameni..pt ca u le dai contul ier iei la sf iti da ignore....ultimi 2 tepari de la care am patito eu sunt: cristosumov si george_0974 ...scz pt 2 post              

pus acum 17 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
Nu`i nimic cu 2 post`uri ca precendentul l`ai facut pe 9.05
Cu acesti useri ai luat legatura pe acest forum ?
Ps : Nu uita de fiecare data sa faci cate 1 SS sau 2  la ce vorbiti


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la