trade.3xforum.ro
TRADE cu invitatii pe Trackere Romanesti si Straine, si nu numai.
Lista Forumurilor Pe Tematici
trade.3xforum.ro | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TRADE.3XFORUM.RO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andreea_bianca24
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 58 ani
trade.3xforum.ro / DIVERSE / o problema..pls help Moderat de Kratos, jessey, yoda
Autor
Mesaj Pagini: 1
mada15
Bronze Member

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
ieri a cazut pentru cateva ore trackerul peers.ro........de dimineatza vad ca merge si incerc sa ma loghez....nu merge ...user sau pass gresite......incerc sami fac alt acc dar vad k mailu e in baza de date.....dau recover pass....primesc mailu cu parola ....incerc sa ma loghez cu noua parola...nimic....mai incerc o data....tot nimic.....oare de la ce o fi???va rog spunetimi si mie k ma oftic k aveam ratie buna.....era free upload si am uploadat niste filme hd noi...


pus acum 16 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
pai daca a picat si tie nu`ti recunoaste inca acc+pass inseamna ca au avut probleme serioase . Cel mai bine ar fi sa gasesti pe cineva care are cont acolo si sa te lamureasca.
Daca aceasta problema o ai doar tu, le trimiti un mail.


pus acum 16 ani
   
mada15
Bronze Member

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
imi spui si mie adresa lor de mail daca o sti te rog frumos...

pus acum 16 ani
   
Kratos
Moderator

Din: Olimpus
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 512
nu am cont acolo, spune`i cuiva care are sa se uite la  FAQ sau pe undeva pe unde scrie "contact us"

pus acum 16 ani
   
mada15
Bronze Member

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
k....ms

pus acum 16 ani
   
alex98
New Member

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 6
Poate k nu mai ai ''cookies'' pt acel site!!!De obicei trebuie sa ai k sa te poti loga !!!  

Modificat de alex98 (acum 16 ani)


pus acum 16 ani
   
mada15
Bronze Member

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
si asta inseamna k nu se mai poate recupera?

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la